marzec18

Feromony męskie - skądże je nabyć?

dodano: 18 marca 2016 przez Raclawa


Feromony to naturalne mieszaniny chemiczne wydzielane przez ludzi oraz zwierzęta. Sprzyjają one wielu celom, powiązanym z rozpowszechnianiem swoistej wiedzy w kręgu osobników tego samego gatunku. Obecne są w wydzielinach ciała, a ich emitowanie akompaniuje na przykład odbieraniu określonych emocji lub wzmaga się w sytuacji zagrożenia. Wyłuskane z organizmu feromony stosowane są jako naturalny afrodyzjak, używany osobiście lub jako dodatek do różnorodnego typu kosmetyków.

Feromony męskie będące w sprzedaży

Kupno feromonów zawartych w rozmaitego rodzaju preparatach higienicznych i kosmetycznych nie jest dzisiaj kłopotliwe. Produkty z feromonami męskimi osiągalne są na przykład w sprzedaży wysyłkowej przez net. Dla wielu zaintrygowanych jest to najprostsza opcja ich pozyskania, bo oprócz samego artykułu uzyskują też co niemiara informacji na temat feromonów, ich używania, metod użycia w konkretnych wypadkach, proponowanego porcjowania itd. Tego typu zbiór informacji zapewniają w szeregu przypadków serwisy internetowe, jak też instrukcje - zdarza się, iż w postaci niewielkich książeczek - dodawane w przesyłce wraz z towarem. Sprzedaż wysyłkowa feromonów ma nie tylko taką zaletę. W wielu wypadkach niezwykle liczy się dyskrecja powiązana z przesyłką. Zdobycie paczki z rażącą sygnaturą odnośnie tego, co jest wewnątrz, zdołałoby doprowadzić u poniektórych mężczyzn do zakłopotania - nie każdy przyszły uwodziciel chciałby wyjaśnić wszystkim od razu kompletną zagadkę swoich miłosnych podbojów.  Przedsiębiorstwa dbają o to, ażeby na opakowaniu nie było żadnych oznaczeń i analogicznych naprowadzających treści. Prócz sklepów produkujących środki feromonowe, kompletną paletę tego typu specyfików nabyć można też via serwisy aukcyjne i od sprzedawców prywatnych ogłaszających się na rozmaitych stronach.

„Pozorowane” feromony męskie

Jak w każdym innym wypadku, również w czasie nabywania feromonów przyzwoicie jest zwracać wyjątkową uwagę na ich jakość. Nie każdy sprzedawca będzie przyzwoity, szczególnie, iż prawdziwości leków tego typu nie da się zatwierdzać na przykład na zasadzie spróbowania przed użyciem. Najlepiej kupować tylko ze stwierdzonych sklepów, które już od pewnego czasu egzystują na rynku oraz nie ulega wątpliwości oferują wysokojakościowy zestaw. Niezbędne może się okazać sprawdzanie opinii poprzednich klientów. Okazja przeczytania na przykład komentarzy na jakiejś stronie lub zadania prywatnego pytania o jakiekolwiek doświadczenia z danym specyfikiem stawiają sprzedaż przez sieć ponad innymi jej postaciami, albowiem w ich wypadku takie pytania oraz szukanie opinii są znacząco utrudnione. Największą rozwagę warto stosować, kupując preparaty feromonowe po znacząco niższych cenach lub od osób niepowiązanych z branżą kosmetyczną lub farmaceutyczną. Owszem, mogą teoretycznie odsprzedawać użytkowane artykuły, ale sytuacja wygląda tak samo, jak w sprzedaży leków czy tak zwanych dopalaczy z drugiego źródła. Ani chybi nie jest to w stu procentach bezpieczny biznes, bowiem chociaż feromony męskie nie są użytkowane wewnętrznie, użycie zamiast nich innych substancji może spowodować alergię, a przede wszystkim będzie wywaleniem pieniędzy w przysłowiowe bagno.


photo
Feromony męskie: Zdjęcie pochodzi z notki Feromony męskie - skądże je nabyć?


Dodaj do: