kwie.28

Feromony męskie w wysublimowanej sztuce uwodzenia

dodano: 28 kwietnia 2016 przez Raclawa


W dzisiejszych czasach nie ma już „zawodowych” uwodzicieli, w miejsce nich za to są pewni siebie mężczyźni, którzy romansowanie z niewiastami rozpatrują jako pewnego typu sztukę. Nie zawsze szukają oni towarzyszki na stałe, uważają albowiem, że na to przyjdzie jeszcze czas. Być może to właśnie oni są autorami rozmaitych informatorów typu „Jak spowodować, ażeby kobieta pokochała cię od pierwszego wejrzenia?” i być może to oni mogą wiele powiedzieć na temat rzeczywistej efektywności feromonów męskich w sztuce flirtu oraz konwersacji.

 

Feromony męskie jako wabik

Gdy używa się feromonów metodycznie, można ujrzeć, że ich aktywność to w wyższym stopniu dalszy plan aniżeli jakiś istotny impuls do nagłego przemieniania się w dzikiego szatana seksu. Bez podjęcia właściwej aktywności, solidnych starań oraz wykazania się prywatnymi umiejętnościami konwersacji, feromony same nie „upolują” nikomu towarzyszki ani jej nie przekonają o tym, że dany pan jest wartościową jednostką. Zastosowanie specyfiku z feromonami, np. niezwykle popularnym androstadienonem, jest niezmiernie wydajnym wabikiem oraz punktem zaczepienia w dowolnej akcji mającej na celu nawiązanie bliższej znajomości. Taki lep w wielu przypadkach jednakże jest tym, czego brakuje w relacjach żeńsko-męskich i jeżeli tylko zaistnieje, później toczy się już „z górki”. Notabene, akuratnie dobrane feromony funkcjonują trochę jak narkotyk czy wyselekcjonowana używka, nieco zaburzają zdrowy rozsądek, a do głosu dochodzi podświadomość. Każdy dialog jest trochę prostszy, ponieważ obie jego strony skupiają się na sobie nawzajem, uważając się za ciekawe, godne uwagi oraz komplementów. W takich warunkach poszczególne plusy poznanych osób wydają się w wyższym stopniu duże, a niedogodności są lekceważone. Nietrudno jest uwodzić… a nawet się zakochać.

Wykorzystanie męskich feromonów w sytuacjach innych niż randka

Uwodzenie nie musi być zawężone do określonych godzin i miejsc. Może być procesem długookresowym, rozciągniętym w czasie. Kupno preparatu obejmującego feromony męskie w celu używania go każdego dnia (w śladowych ilościach) będzie trafnym pomysłem dla tych facetów, którzy chcą czuć się w centrum kobiecej atencji, przyciągać zerknięcia oraz zdołać wybierać pośród grona zainteresowanych. Albowiem kompetentni uwodziciele w naszych czasach są już passe, rodzaj mężczyzny znającego swoją wartość, obdarzonego nieodpartym urokiem i nadzwyczaj eleganckiego, skutecznie zastąpił ten przebrzmiały pierwowzór. Jeżeli do tego wszystkiego dany pan będzie miał jakąś ciekawą pasję, pracę, która powoduje mu rozkosz i plany na życie, z miejsca jest nieprześcigniony. Nabycie feromonów (np. w sklepie internetowym) w  żaden sposób nie powinno zepsuć tego wizerunku. Mnogość sklepów nadzwyczaj dba o dyskrecję i każda pochodząca z nich wysyłka wygląda całkowicie przeciętnie. Do tego wytwórca często gwarantuje - jeżeli feromony w danym przypadku nie podziałają, oddawane są pieniądze (chodzi z większym natężeniem o usatysfakcjonowanie klientów, niż o faktyczną nieodzowność dokonywania tych zwrotów, albowiem żadne rozważne nabycie feromonów nie winno dodać rozczarowań).

 


photo
Feromony męskie: Zdjęcie pochodzi z notki Feromony męskie w wysublimowanej sztuce uwodzenia


Dodaj do: