kwie.14

Feromony męskie w wysublimowanej sztuce uwodzenia

dodano: 14 kwietnia 2016 przez Raclawa


We współczesnych czasach nie ma już „profesjonalnych” uwodzicieli, zamiast nich za to są pewni siebie faceci, którzy romansowanie z paniami traktują jako swego typu sztukę. Nie zawsze wypatrują oni połowicy na stałe, rozumują albowiem, że na to przyjdzie jeszcze czas. Być może to właśnie oni są pisarzami różnych poradników typu „Jak uczynić, żeby kobieta pokochała cię od pierwszego wejrzenia?” i być może to oni mogą dużo powiedzieć na zadanie rzeczywistej efektywności feromonów męskich w sztuce flirtu oraz rozmowy.

 

Feromony męskie jako wabik

Gdy korzysta się z feromonów systematycznie, można odnotować, że ich działanie to w wyższym stopniu dalszy plan aniżeli jakiś ważny bodziec do nagłego przemieniania się w gwałtownego szatana seksu. Bez podjęcia stosowniej działalności, solidnych starań i wykazania się osobistymi umiejętnościami konwersacji, feromony same nie „upolują” nikomu połowicy ani jej nie przekonają o tym, iż dany pan jest pozytywną osobą. Używanie specyfiku z feromonami, na przykład nader słynnym androstadienonem, jest nader wydajnym wabikiem i punktem zaczepienia w dowolnej akcji mającej na celu zawarcie bliższej znajomości. Taki lep niejednokrotnie jednak jest tym, czego brakuje w relacjach żeńsko-męskich i jeżeli tylko zaistnieje, w przyszłości toczy się już „z górki”. Do tego dobrze dopasowane feromony działają poniekąd jak środek odurzający czy wyselekcjonowana używka, delikatnie zaburzają zdrowy rozsądek, a do głosu dochodzi podświadomość. Wszelka rozmowa jest trochę łatwiejsza, ponieważ obie jej strony koncentrują się na sobie nawzajem, uważając się za fascynujące, godne uwagi i komplementów. W takich warunkach poszczególne zalety poznanych postaci wydają się znacznie w wyższym stopniu duże, a wady są pomijane. Łatwo jest uwodzić… a nawet się zakochać.

Wykorzystanie męskich feromonów w sytuacjach innych niż randka

Uwodzenie nie musi być zredukowane do określonych pór oraz miejsc. Może być procesem długofalowym, rozłożonym w czasie. Nabycie preparatu obejmującego feromony męskie w celu używania go każdego dnia (w minimalnych liczbach) będzie poprawnym pomysłem dla tych facetów, którzy chcą czuć się w centrum żeńskiej uwagi, przyciągać spojrzenia i zdołać wybierać pośród grona zainteresowanych. Albowiem doświadczeni uwodziciele w naszych czasach są już passe, gatunek mężczyzny znającego swoją cenę, obdarzonego nieprzezwyciężonym urokiem oraz niezwykle eleganckiego, wydajnie zastąpił ten niedzisiejszy archetyp. Jeżeli do tego wszystkiego dany mężczyzna będzie miał jakąś interesującą pasję, pracę, która powoduje mu rozrywkę oraz plany na życie, z miejsca jest nieprześcigniony. Zakup feromonów (na przykład w sklepie internetowym) w  żaden sposób nie powinien zepsuć tego wizerunku. Większość sklepów niezmiernie dba o dyskrecję i każda pochodząca z nich przesyłka wygląda całkowicie przeciętnie. Do tego producent często zapewnia gwarancję - jeżeli feromony w danym wypadku nie podziałają, zwracane są pieniądze (chodzi bardziej o satysfakcję klientów, niż o faktyczną konieczność realizowania tych zwrotów, gdyż żaden rozważny zakup feromonów nie winien dodać rozczarowań).

 


photo
Feromony męskie: Zdjęcie pochodzi z notki Feromony męskie w wysublimowanej sztuce uwodzenia


Dodaj do: